Suft:n hallitus 2019

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnumero
Puheenjohtaja Vesa Kuparinen vesa.kuparinen@suft.fi  +358503805020
Varapuheenjohtaja Seppo Pehkonen seppo.pehkonen@teramus.fi  +358400206638
Rahastonhoitaja ja sihteeri Mikko Virtala mikko.virtala@suhk.fi  +358443344355
Jäsen Juha Koistinen juha.koistinen@liikutafysio.fi
Jäsen  Aino Pitkänen tmiainopitkanen@gmail.com
Jäsen Leeni Kauppinen leeni.kauppinen@gmail.com +358500615365
Toimisto
Tehtävä Nimi Sähköposti Puhelinnumero
Toimistosihteeri Heidi Peltonen toimisto@suft.fi